Easy Access Technology sp. z o.o.

Od przeszło 20 lat tworzymy rozwiązania informatyczne dla biznesu i administracji.

Od 1998 roku nasze produkty ewoluowały Rozpoczynaliśmy od prostych narzędzi do obsługi korespondencji w sekretariacie przez systemy zadaniowe do kontroli załatwienia spraw aż do mechanizmów workflow, pozwalających na procesowe zarządzanie informacjami i organizacją.

Po drodze utrzymywaliśmy 3 platformy online do obiegu informacji:

  1. sprawnaFirma.pl
  2. docs4office.com
  3. pinbox24.com

Dbamy o klientów!

Nasi najstarsi klienci są wciąż z nami. Jeden z głównych elementów naszej strategi to utrzymywanie wsparcia dla rozwiązań w bardzo długiej perspektywie czasu. Nawet jeśli przechodzimy do nowszej wersji platformy i do nowszych narzędzi jakie są udostępnione naszym klientom to dbamy o to by bez zatrzymania codziennej pracy mogli oni płynnie przejść do obsługi w nowej platformie.

Zespół:

Jednym z największych naszych sukcesów jest fakt, że wypracowaliśmy przez lata mały za to bardzo doświadczony zespół specjalistów, którzy zajmują się serwisowaniem utrzymywanych przez nas rozwiązań. Stabilność wsparcia / brak rotacji pracowników pozwalają na spokojną codzienną pracę.

Aktualnie:

Od 2015 roku skupiamy się wyłącznie na rozwoju platformy pinbox24.com, której jesteśmy autorem i operatorem w modelu SaaS (software as a service)